ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΤΡΙΚΟΥ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 4/10/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 65-66
ΠΕ 4/10/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-51
ΠΕ 4/10/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 58-72
ΠΕ 4/10/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 57-66
ΠΕ 4/10/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 78-51
ΠΕ 4/10/2018 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 70-59
ΠΕ 4/10/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 64-67
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 11/10/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 60-76
ΠΕ 11/10/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 65-60
ΠΕ 11/10/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 77-72
ΠΕ 11/10/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 63-72
ΠΕ 11/10/2018 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 68-67
ΠΕ 11/10/2018 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 69-58
ΠΕ 11/10/2018 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 58-62
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 18/10/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 64-60
ΠΕ 18/10/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 56-55
ΠΕ 18/10/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 73-77
ΠΕ 18/10/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 59-65
ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 79-67
ΠΕ 18/10/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 55-51
ΠΕ 18/10/2018 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 60-54
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 25/10/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 66-55
ΠΕ 25/10/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 57-51
ΠΕ 25/10/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 76-61
ΠΕ 25/10/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 57-65
ΠΕ 25/10/2018 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 67-61
ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 60-62
ΠΕ 25/10/2018 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 74-52
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 1/11/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 81-65
ΠΕ 1/11/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 68-57
ΠΕ 1/11/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 71-51
ΠΕ 1/11/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 57-72
ΠΕ 1/11/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 80-63
ΠΕ 1/11/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 80-70
ΠΕ 1/11/2018 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 74-76
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 8/11/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 63-85
ΠΕ 8/11/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 60-75
ΠΕ 8/11/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 70-56
ΠΕ 8/11/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 63-62
ΠΕ 8/11/2018 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 81-70
ΠΕ 8/11/2018 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 66-71
ΠΕ 8/11/2018 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 85-78
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 15/11/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 63-76
ΠΕ 15/11/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 84-47
ΠΕ 15/11/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 71-78
ΠΕ 15/11/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 69-77
ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 71-44
ΠΕ 15/11/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 66-67
ΠΕ 15/11/2018 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 56-55
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 22/11/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 22/11/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 22/11/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 22/11/2018 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 22/11/2018 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 29/11/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 29/11/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 29/11/2018 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 6/12/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 6/12/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 6/12/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 6/12/2018 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 6/12/2018 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 6/12/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 6/12/2018 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 13/12/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 13/12/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 13/12/2018 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 20/12/2018 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 20/12/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 20/12/2018 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 20/12/2018 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 20/12/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 20/12/2018 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 10/1/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 10/1/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 10/1/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 10/1/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 10/1/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 10/1/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 10/1/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 17/1/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 17/1/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 17/1/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 17/1/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 17/1/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 17/1/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 17/1/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 24/1/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 24/1/2019 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 24/1/2019 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 24/1/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 24/1/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 24/1/2019 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 24/1/2019 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 31/1/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 31/1/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 31/1/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 31/1/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 31/1/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 31/1/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 31/1/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 7/2/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 7/2/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 7/2/2019 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 7/2/2019 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 7/2/2019 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 7/2/2019 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 7/2/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 14/2/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 14/2/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 14/2/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 14/2/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 14/2/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 14/2/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 14/2/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 21/2/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 21/2/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 21/2/2019 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 21/2/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 21/2/2019 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 21/2/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 21/2/2019 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 28/2/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 28/2/2019 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 28/2/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 28/2/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 28/2/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 28/2/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 28/2/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 7/3/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 7/3/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 7/3/2019 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 7/3/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 7/3/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 7/3/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 7/3/2019 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 14/3/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 14/3/2019 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 14/3/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 14/3/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 14/3/2019 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 14/3/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 14/3/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 21/3/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 21/3/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 21/3/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 21/3/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 21/3/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 21/3/2019 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 21/3/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 28/3/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 28/3/2019 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 28/3/2019 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
ΠΕ 28/3/2019 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 28/3/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 28/3/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 28/3/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 4/4/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 4/4/2019 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 4/4/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 4/4/2019 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0 – 0
ΠΕ 4/4/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΠΕ 4/4/2019 21:45 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 4/4/2019 22:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 0 – 0
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 11/4/2019 21:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 11/4/2019 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 – 0
ΠΕ 11/4/2019 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 11/4/2019 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0 – 0
ΠΕ 11/4/2019 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 – 0
ΠΕ 11/4/2019 22:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 – 0
ΠΕ 11/4/2019 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0