ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΤΡΙΚΟΥ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 4/10/2018 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 4/10/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 4/10/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 4/10/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 4/10/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 4/10/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 
ΠΕ 4/10/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 11/10/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 11/10/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 11/10/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 11/10/2018 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 11/10/2018 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 11/10/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 11/10/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 18/10/2018 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 18/10/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 18/10/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 18/10/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 18/10/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 18/10/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ
ΠΕ 18/10/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 25/10/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 25/10/2018 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 25/10/2018 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 25/10/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 25/10/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 25/10/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 25/10/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 1/11/2018 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 1/11/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 1/11/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 1/11/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 1/11/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 1/11/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 1/11/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 8/11/2018 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 8/11/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 8/11/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 8/11/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 8/11/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 8/11/2018 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 8/11/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 15/11/2018 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 15/11/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 15/11/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 15/11/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 15/11/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 15/11/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 15/11/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 22/11/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 22/11/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 22/11/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 22/11/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 22/11/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 22/11/2018 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 22/11/2018 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 29/11/2018 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 29/11/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 29/11/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 29/11/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 29/11/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 29/11/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 29/11/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 6/12/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 6/12/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 6/12/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 6/12/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 6/12/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 6/12/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 6/12/2018 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 13/12/2018 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 13/12/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 13/12/2018 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 13/12/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 13/12/2018 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 13/12/2018 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 13/12/2018 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 20/12/2018 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 20/12/2018 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 20/12/2018 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 20/12/2018 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 20/12/2018 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 20/12/2018 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 20/12/2018 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 10/1/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 10/1/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 10/1/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 10/1/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 10/1/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 10/1/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 10/1/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 17/1/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 17/1/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 17/1/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 17/1/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 17/1/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 17/1/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 17/1/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 24/1/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 24/1/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 24/1/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 24/1/2019 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 24/1/2019 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 24/1/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 24/1/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 31/1/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 31/1/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 31/1/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 31/1/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 31/1/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 31/1/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 31/1/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 7/2/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 7/2/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 7/2/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 7/2/2019 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 7/2/2019 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 7/2/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 7/2/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 14/2/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 14/2/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 14/2/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 14/2/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 14/2/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 14/2/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 14/2/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 21/2/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 21/2/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 21/2/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 21/2/2019 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 21/2/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 21/2/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 21/2/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 28/2/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 28/2/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 28/2/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 28/2/2019 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 28/2/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 28/2/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 28/2/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 7/3/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 7/3/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 7/3/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 7/3/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 7/3/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 7/3/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΠΕ 7/3/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 14/3/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 14/3/2019 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 14/3/2019 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 14/3/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 14/3/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 14/3/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 14/3/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 21/3/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 21/3/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 21/3/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 21/3/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 21/3/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 21/3/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΕ 21/3/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 28/3/2019 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 28/3/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.
ΠΕ 28/3/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 28/3/2019 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 28/3/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 28/3/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 28/3/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 4/4/2019 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΠΕ 4/4/2019 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ
ΠΕ 4/4/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕ 4/4/2019 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΠΕ 4/4/2019 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ 4/4/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΠΕ 4/4/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΕ 11/4/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕ 11/4/2019 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΕ 11/4/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΠΕ 11/4/2019 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΠΕ 11/4/2019 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ – ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
ΠΕ 11/4/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠΕ 11/4/2019 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ